Kodėl verta pirkti pas mus?

Džiaugiamės, kad apsilankėte mūsų elektroninėje parduotuvėje. Norime jums pasiūlyti itin platų lininių gaminių bei audinių asortimentą, kurio tikrai nerasite jokioje kitoje parduotuvėje. Jūsų patogumui sukūrėme itin paprastą ir aiškią navigaciją, lengvą būdą išsirinkti ir įsigyti norimas prekes bei greitą pristatymą tiesiai iš mūsų įmonės sandėlio.

Priežastys pirkti pas mus:

Prekių grąžinimas

Visas prekes galite grąžinti per 14 dienų (su tam tikromis išimtimis ir taisyklėmis).

Lankstūs atsiskaitymo būdai

Jūsų patogumui sudarėme sutartis su pagrindiniais Lietuvos bankais, kad mokėjimus vykdyti būtų kuo paprasčiau. Taip pat galima apmokėti ir pagal sąskaitą ar naudojantis paypal sistema.

Prekių asortimentas

Mūsų prekių asortimentą sudaro daugiau kaip 400 namų tekstilės gaminių bei 200 skirtingų audinių, kurių nerasite niekur kitur. Kai kurie gaminiai kuriami specialiai tik šiai parduotuvei, todėl itin tiks ieškantiems išskirtinių pasiūlymų ar idėjų.

Geros kainos

Visos prekės tiesiai iš mūsų sandėlių, todėl nėra jokių tarpininkų mokesčių. Taip pat mūsų parduotuvėje rasite gaminių smulkioms ir ypatingoms progoms, tad kainos prasideda nuo 1EUR.

Ypatingi pasiūlymai

Labai dažnai organizuojami išpardavimai, sandėlių valymo akcijos, kurių metu pateikiami geriausi pasiūlymai.

Dovanų idėjos

Kiekvienai šventei ar progai kuriame naują kolekciją, todėl kaskart užsukę tikrai rasite kuo nustebinti savo artimuosius.

Viskas, ko reikia rankdarbiams

Siūlai nėrimui, medžiagos siuvimui, ir daug idėjų mūsų naujienlaiškiuose bei Facebook profilyje.

 

 

Privalumai

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį