Privatumo taisyklės

Privatumo politika

„Lino dovanos“ naudoja naujausią "Saugią serverio technologiją", siekiant užtikrinti, kad visa asmens ir sandorio informacija yra saugoma pagal aukščiausius standartus. „Lino dovanos“ yra įsipareigojusi išsaugoti visų www.linodovanos.lt interneto svetainės lankytojų privatumą. Prašome perskaityti šią privatumo politiką, kad suprastumėte, kaip mes naudojame ir saugome informaciją, kurią Jūs mums pateikiate.

Registruodamiesi ar pateikdami užsakymą šioje interneto svetainėje, Jūs sutinkate, kad mes rinksime ir naudosime jūsų atskleistą informaciją pagal šios politikos nuostatas.

Informacija, kurią renkame
Kai lankotės, registruojatės arba užsakote produktus www.linodovanos.lt , Jūsų gali būti prašoma pateikti tam tikrą informaciją apie save, įskaitant jūsų vardą, pavardę, adresą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą.

Mes taip pat galime rinkti informaciją apie Jūsų naudojimąsi mūsų interneto svetaine iš mus pasiekiančių Jūsų laiškų ar pranešimų.

Informacijos naudojimas

Jūsų informacija padės mums suteikti jums prieigą prie visų mūsų svetainės segmentų ir tiekti Jūsų užsakytas prekes ar paslaugas. Taip pat leis mums išrašyti sąskaitą ir iškilus būtinybei susisiekti su Jumis dėl Jūsų užsakymo. Mes taip pat naudojame ir analizuojame informaciją, kurią mes renkame, kad galėtume administruoti, remti, tobulinti ir plėtoti savo verslą Jums palankia kryptimi.

Jei Jūs sutinkate, mes galime naudoti Jūsų informaciją pranešimams elektroniniu paštu apie kitus produktus ir paslaugas, kuriuos mes siūlome, kurie gali būti jums įdomūs. Jei Jūs norėsite atsisakyti naujienų, arba pageidaujate, kad visi Jūsų suteikti duomenys, po užsakymo įvykdymo, nebūtų kaupiami - užtenka mus informuoti elektroniniu paštu arba tai parašyti komentare teikiant užsakymą.

Mes nesaugome jokių klientų finansinių duomenų (debeto ir kredito kortelių numerių).

Mes įsipareigojame neatskleisti jokios Jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims, nebent to reikalautų įstatymas.

Naudojame slapukus

Lankydamiesi internetinėje parduotuvėje www.linodovanos.lt lankytojai išreiškia sutikimą, kad jų naršyklėje būtų išsaugomi ir vėliau naudojami slapukai (maži informacijos failai). Slapukai mums padeda spartinti svetainės užkrovimo greitį, taip pat, garantuoti jos pilnus funkcionalumus bei turinio aktualumą kiekvienam lankytojui.

Autorių teisės

Jei nenurodyta kitaip, autorių teisės ir kitos intelektinės nuosavybės teisės visais pavidalais šioje Svetainėje (įskaitant be apribojimų nuotraukas ir grafinius vaizdus) priklauso AB "Linas" . Šie terminai ir sąlygos nurodo, kad šio tinklalapio ištraukas naudoti bet kokiais tikslais draudžiama. Jei jūs pažeidžiate šiuos terminus ir sąlygas, leidimas naudotis šia interneto svetaine automatiškai nutraukiamas ir Jūs privalote nedelsiant sunaikinti bet kokias atsisiųstas ar atspausdintas ištraukas iš šios svetainės.

Informacijos atnaujinimas

Šioje svetainėje pateikta informacija yra teisinga, bet mes negalime garantuoti medžiagos tikslumo ir išsamumo. Mes be išankstinio įspėjimo bet kuriuo metu galime keisti medžiagą arba gaminių aprašymus ir kainas šioje interneto svetainėje. Medžiaga šioje svetainėje gali būti pasenusi, ir mes pasirūpinsime kuo skubiau ir išsamiau atnaujinti tokią medžiagą.

Privalumai

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį